top of page
Frame 582.png

Senised treeningul osalejad on andnud tagasisidet. Loe, kas ja mil määral hääletreenimine koolitusel osaleja igapäeva muutis:

Frame 591.png

Kerli koolitus oli üles ehitatud praktiliselt, mänguliselt, huvitavalt ja maksimaalselt kasulikult. Olen selle järel hakanud häälele ja kõigele seda toetavale oluliselt rohkem tähelepanu pöörama. Kõige kasulikum osa oli minu jaoks õppida vajadusel paari minutiga hääle kvaliteeti tõstma ja kiirelt valmistuma pikemaks, selgemaks kõnelemiseks või esinemiseks.

Silver, hääle- ja kõnetreeningu koolitusel osaleja

Kerli, mulle siiralt meeldis see kuidas sa kursust läbi viisid, kes sa juhendajana ja inimesena oled ja seetõttu ma väga sooviks su tegemisi toetada, et su juurde jõuaks rohkem inimesi.. ma tõesti arvan, et see on kursus, mida igaüks võiks läbi teha. Just võimalusena iseennast tundma õppida. Ja sina olid juhendajana ääretult hea: ma arvan, et olnud ühtki tundi, kus ma poleks tabanud iseendas seda vaatlejat, kes lihtsalt inspireerus ja oli "vau" olekus, kui jälgis sinu juhendamist.. sinu professionaalsus ja hetkes täielik kohalolek, detailide märkamine peensusteni, oskus väga konkreetselt küsida ja anda tagasisidet.. .. üheski tunnis ei olnud sekundikski seda, et "annan lihtsalt materjali" või "teen lihtsalt tunni ära", vaid täis tähelepanu juhendatavatele ja soov anda endast kõik.. seda sinu-poolset südamega töö tegemist oli ääretult ilus kõrvalt näha.. ja see on midagi, mis mind alati väga inspireerib! Aitäh Sulle selle kogemuse eest!

Gaidy, hääle- ja kõnetreeningu koolitusel osaleja

Kerli, ma tahan sulle öelda nii suure aitäh! Kõige eest, mis sa oma ruumis lood ja kuidas sa inimesi puudutad. Ma täna tean väga hästi, miks mul sinu juurde vaja tulla oli ja kuidas see mind edasi viib. Ja see ei aita mitte ainult mind, vaid hetkel viin sinult saadud teadmise närvisüsteemi reguleerimise kohta edasi ka oma lastele. Võib öelda, et siin kasvab sinu õpetusega üles kaks tervemat täiskasvanut tulevikuks.

Kristiina, hääle- ja kõnetreeningu koolitusel osaleja

“Kerliga koostöö oli lihtne, lõbus ja kasulik. Ta teab väga hästi, millest räägib ja oskab seda meeldivalt edasi anda. Müügijuhina otsin alati võimalusi arenguks ning  hääletreening täitis oma eesmärki täielikult. Teadlikkus oma hääle võimekusest ja võimalustest seda edasi arendada tõstis kõigi enesekindlust. Oleme mõelnud ka juba uute koolituste peale, et teha Kerliga koostööd uute töötajate värbamise juures. ”

Mihkel, Southwestern Ventures Branch liider

“Varem ei olnud mul aimugi, kui palju omadusi on häälel ja kui pikk protsess on hääle efektiivse kasutamise õppimine. Nüüd aga tean hääle paljudest tahkudest - tajun seda, kust mu hääl üldse tuleb ning tunnen ennast oma kehas palju vabama ja enesekindlamana kui varem. Tean seda, kuidas kõige efektiivsemalt oma häält kasutada ja oma häälde tugevust tuua. Seda kõike tean ma tänu õpetaja Kerlile, kes on mind oma hääle leidmise teel aidanud. Tänu tema toetusele ja usule minusse olen saanud oma kehasse enesekindluse ja ei karda kasutada oma häält täie potentsiaaliga.”

Mariel, Teatristuudio Stepsel õpilane

Kerli tunnid olid alati väga põnevad ja arendavad. Olgugi, et meil oli iga nädal aega ainult tunnikene, siis selle tunni jooksul sai tehtud tohutult palju. Olen lummatud, kuidas üks õpetaja saab olla nii pehme ja samas range. Mitte kunagi ei kaasnenud rangusega ebameeldiv tunne, et kõik on nii tõsine, mind sunnitakse, ma ei oska midagi ega taha teha midagi, vaid realistlik selgus mis just sütitas ja tekitas soovi edasi õppida. Emotsioon, mis tunnist lahkudes alati tuli, oli äärmiselt positiivne, kehasse tuli energia ja järgmise tunni ootus oli suur. Need lavakõne tunnid olid kahtlemata ühed kõige meeldivamad ja kasulikumad tunnid minu elus.

Brigitta, lavakõne õpilane

Mind inspireerib Kerli õpetuse juures kõige enam see, kuidas ta aitab lahti mõtestada blokke ja takistusi õpilase arengu juures ning sealjuures aitab ka aru saada, et kõik oleneb ning tuleneb inimesest endast. Kui palju on inimene ise valmis pühenduma ja õppima ning arenema ja, veel enam, lahti laskma. Kerli näitab õpetaja tõelist olemust ja tähendust. Õpetajana, kes toetab ja suunab, mitte ei anna vastuseid niisama kätte ega tee inimese enda eest kõike ära.

Maria, lavakõne õpilane

Inglid satuvad maa peale üliharva. Nad on nii haruldased, et paljud ei saagi nende olemasolust teada. Mina olen aga õnnesärgis sündinud, sest mul on olnud au ja rõõm kohtuda lausa kahega! Üks neist on Kerli.
Minu sõnavaras ei ole piisavalt sõnu, mis kirjeldaks Kerlit, tema empaatiat, isetust, soojust, pühendumust, siirust, osavõtlikkust, põhjalikkust, mitmekülgsust ja lisa siia kasvõi veel tuhat ülistavat sõna. Ta on tõesti imeline inimene, ma olen väga tänulik, et meie teed on kohtunud.
Mina olen üldiselt mugav ja veidi laisk inimene, ei taha eriti uusi asju ega ka mugavustsoonist välja minna. Ometigi olen Kerli tundidest-soovitustest kaasa võtnud harjutused, mida ma teen rõõmuga ja vabatahtlikult iga päev. Ja seda juba teist aastat!
Kerli tund on selline tund, kust sa ei taha mitte kunagi puududa, seda ootad pikisilmi ja see on tippsündmus, millest saab positiivsust, energiat ja tunni lõpus igatsust, et järgmine kord tuleks juba kiiremini.
Ma olen kindel, et kui Kerli annaks ükskõik millist tundi, olgu see kasvõi kõige vastumeelsem aine üldse, siis ma õpiks seda hea meelega ja see saaks mu lemmikaineks!

Kristo, harrastusnäitleja

Mäletan kui tunni alguses pidime jagama, kas oleme õpitud harjutusi kodus harjutanud. Tunnistasin ausalt, et polnud kordagi midagi teinud ja peale seda tahtsin kohe ära sulada ja põrandasse vajuda. Nii häbi oli, et polnud mulle jagatud kulda vääriliselt kasutanud. Kerli ei olnud kuri, aga nii tugev autoriteet läbi oma pehme leebuse, et edaspidi said kõik kodutööd õigeaegselt tehtud. Hinnake ja hoidke endas igat killukest Kerli tarkusest.  See on hindamatu väärtusega

Kati, harrastusnäitleja

bottom of page